Management

Elisabetta Pallante

Hoogleraar veldentheorie en deeltjesfysica

Email: e.pallante@rug.nl

Samaya Nissanke

Astrofysicus en lid van GRAPPA

Email: s.m.nissanke@uva.nl

Martin Rodenburg

Adjunct directeur Avans Hogeschool

Email: m.rodenburg@avans.nl

Peter Bolhuis

Hoogleraar simulaties van biomoleculaire systemen

Email: p.g.bolhuis@uva.nl

Henk de Regt

Hoogleraar Filosofie van de Natuurwetenschappen

Email: Henk.deRegt@ru.nl

Maureen Voestermans

Coördinator route

Email: m.voester@nikhef.nl

Ionica Smeets

Hoogleraar Wetenschapscommunicatie

Call: +31 71 527 2727

Email: i.smeets@biology.leidenuniv.nl

Hans Priem

Manager VDL ETG

Email: Hans.Priem@vdletg.com

Klaas Landsman

Hoogleraar Mathematische Fysica

Email: landsman@math.ru.nl

Stan Bentvelsen

Directeur Nikhef, hoogleraar natuurkunde UvA

Call: +31 20 592 5001

Email: s.bentvelsen@nikhef.nl